Lot Experience

Bootvissen op de Franse rivier de Lot van uit de speciaal hiervoor ingerichte visboten van Lot Experience. Karper? Meerval? Alle stekken zijn nu binnen je bereik!

Bijzonder Direct aan het water Nachtvissen Prachtige omgeving

Bootvissen op de rivier de Lot is een avontuur. Menig vissersdroom is werkelijkheid geworden op of aan deze prachtige, ruim 480 km. lange rivier. De Lot is in meerdere stuwstukken opgesplitst door barrages en sluizen, die helpen het water gereguleerd door te laten. Lot Experience is gevestigd in Le Temple-sur-Lot, een van de dorpjes gelegen aan de rivier. Lot Experience heeft 4 compleet, speciaal voor het vissen, uitgeruste aluminium boten die elk stuwstuk en elke plek op de rivier bereikbaar maken! Ieder stuwstuk heeft zijn eigen karakter en visbestand met waterdieptes die variëren van een halve meter tot ruim 20 meter. Op de grotere stuwstukken zit een groot bestand aan (zeer grote) karper en (grote) meerval. Ook worden er geregeld spiegelkarpers uitgezet. De ondiepere stuwstukken behuizen meestal kleinere, verwilderde karpers en barbelen. Van deze laatste soort zal het op deze stukken geen probleem zijn om er meerdere in een dag te vangen. Roofvis en witvis zijn algemeen verspreid. Inmiddels is bekend dat er op meerdere stuwstukken 30 kg karpers zijn gevangen en het aantal 20kg plus-karpers durft niemand niet te schatten, deze rivier heeft nog zo veel prijs te geven! De Lot wordt beschouwd als een van de beste meervalrivieren van Europa en is daarom ook erg in trek bij fanatieke meervalvissers. Exemplaren van ruim over de 2 meter zijn zeker geen uitzondering en worden gevangen op alle technieken. Er wordt fanatiek op Black bass en snoekbaars gevist, snoek iets minder. Nachtvissen is op de meeste stuwstukken toegestaan, maar houd dit goed in de gaten!  Middels een trailer kunnen de boten naar nagenoeg alle stuwstukken gebracht worden. Lot Experience heeft 3 complete visboten van 7 x 2,40 meter inclusief bedden (2 per boot) met lattenbodem, waarvan 1 boot extra luxe is. Deze onderscheidt zich door een douche, vaste keuken, ingebouwde oplaadunit met usb- aansluitingen, hogere kap voor meer stahoogte en een extra grote koelkast. Het bedrijf is direct aan de rivier gelegen; hier kan ook kosteloos de auto veilig worden geparkeerd.  Er kan uit 3 arrangementen gekozen worden; een Comfort, Luxe en All In. Extra opties als boodschappenservice en uitbreiding van het gekozen arrangement zijn bespreekbaar, visvergunning wordt door  Lot Experience geregeld.

Faciliteiten

  • Boot
  • Boot verhuur
  • Douche
  • Gasfornuis
  • Koelkast
  • Roeiboot

Prijs inclusief

  • Bijboot
  • Elektromotor
  • Fischfinder

Boot

  • Elektro-motor
  • Inbegrepen
  • Mogelijkheid eigen boot

De thuishaven van Lot Experience is direct gelegen aan de Lot en in de tuin staat een 2-persoons tent voor een eventuele extra overnachting. De reisafstand Amsterdam – Le Temple sur Lot bedraagt ongeveer 1100 km. Auto kan veilig worden geparkeerd op eigen terrein van Lot Experience. Let op, de snelste route gaat via tolwegen! Een buitendouche en een toilet zijn op het terrein aanwezig. Vliegen is mogelijk op Bergerac of  Bordeaux. De Nederlandse eigenaren spreken naast hun moedertaal Engels, Duits en Frans.

Op slechts 5 minuten autorijden ligt Ste Livrade. Hier is alles te vinden wat nodig is en er is elke vrijdag een drukke markt.

Wandelen, fietsen, paardrijden: In de directe omgeving zijn er diverse wandel-, fiets- en paardrijtochten uitgezet, al dan niet gecombineerd met elkaar gecombineerd.

Waterlelietuin: Gelegen in de gemeente Le Temple-sur-Lot is er De waterlelietuin, de oudste en meest prestigieuze waterplantenkwekerij ter wereld! Verzamelingen van lotussen, tropische en rustieke waterlelies, historische bekkens, exotische serre, kweekbassins, rozentuin, bamboekwekerij en natuurlijke vijver met Japanse brug. Geopend van mei tot september.

Golf: Er zijn meerdere golfbanen in de omgeving te vinden

Cruise over de rivier: Er zijn een aantal cruise-aanbieders op de Lot. Dit is een prachtige manier om de Lot-vallei te ontdekken. Dit kan natuurlijk ook met de auto.

Middeleeuwse dorpjes: Bezoek schilderachtige dorpjes en plekken als Pujols, gekozen tot een van de mooiste dorpjes in Frankrijk, Penne-d’Agenais, een middeleeuwse stad en voormalige vesting met de schitterende Notre-Dame de Peyragudebasiliek, de plaatsen Agen en Villeneuve-sur-Lot en iets verderop Saint-Cirq-Lapopi, het prachtige, hooggelegen dorp aan de rivier en Puy-L’Eveque, een schitterend middeleeuws dorp aan de rivier in het hart van de wijnstreek.

Kastelen: Bezoek voor een middeleeuwse beleving de kastelen van Bonaguil en Gavaudun.

Attractiepark Walibi: Het attractiepark Walibi Sud-Ouest, gelegen in de gemeente Roquefort, dichtbij Agen, is open van april tot oktober en ideaal om een dag met familie of vrienden door te brengen.

Geef een reactie

Go to Top